KONST / Litografier / Färglitografi 13746139
nr 1374 6139
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/50 cm
måndag 25 januari 2021
kl 20:28:24
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg